Zakład Informatyki Stosowanej

Od roku 2008 jesteśmy autoryzowanym Punktem Potwierdzania Tożsamości ASSECO Data Systems (dawniej UNIZETO Technologies SA). ASSECO Data Systems jest czołową firmą na rynku polskim świadczącą usługi certyfikacyjne związanye z podpisem elektronicznym. Infrastruktura Klucza Publicznego, którą posługuje się CERTUM – Powszechne Centrum Certyfikacji, jest rozwiązaniem autorskim, stworzonym we współpracy z kadrą naukową Politechniki Szczecińskiej oraz niezależnymi ekspertami z zakresu kryptografii.

Oskar za całokształt współpracy

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie podpisu elektronicznego. U nas możesz skonsultować się w kwestiach związanych z uzyskaniem oraz użytkowaniem podpisu elektronicznego, jak również zakupić wszystko co jest niezbędne do korzystania z bezpiecznego podpisu elektronicznego.
Nasza wyszkolona kadra zadba o najdrobniejszy szczegół, żebyś czuł się usatysfakcjonowany korzystając z naszych usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, aby zrozumieć jego potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Dzięki kompleksowej i rzetelnej obsłudze zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze.
Gramy w otwarte karty. Warunki korzystania z naszych usług są jasne i czytelne, a w razie jakichkolwiek wątpliwości wytłumaczymy wszystko w sposób prosty i zrozumiały.